Lietuvos dantų technikų sąjunga

  • tapknariu
  • registruokis

Lietuvos dantų technikų sąjungos žvejo taurė 2014

Sveiki Kolegos,

Skelbiame registracijos į LTDS žvejo taurės varžybų pradžią! Registracija vyks iki rugpjūčio mėnesio 18 dienos.

Varžybos vyks: rugpjūčio 23 dieną, Trakų rajone, Ungurio ežere. Ežeras nėra didelis 18,5 Ha, bet pakankamai gilus – iki 22,5 m. Varžybų pradžia 8 valandą.
Varžybų pabaiga 15 valandą. Rezultatų paskelbimas 16 valandą.

Kaip ir pernai, varžybų idėja išlieka tokia pati: „Kas kaip moka, tas taip žvejoja“. Varžybos komandinės tad komandą turi sudaryti du žvejai, kurių vienas turi būti dantų technikas arba firmų, prekiaujančių dantų tetchnikų nadojamomis medžiagomis, atstovas. Ant vienos meškerės gali būti ne daugiau kaip vienas kabliukas. Sugautos žuvys turi būti laikomos taip, kad nenugaištų. Vienas žvejys gali turėti dvi meškeres. Žvejosime iš valčių arba nuo kranto. Žūklės tikslas: didžiausias pagautų žuvų kiekis pagal svorį (kaip tai leidžia daryti mėgėjų žvejybos vidaus vandens telkiniuose taisyklės http://www.am.lt/VI/article.php3?article_id=6433).
Komandos nugalėtojos bus apdovanotos prizais ir taurėmis.

 

Apsistosime Aldo ir Aldonos Simanavičių sodyboje: http://www.atostogoskaime.lt/lt/sodyba/sodyba-poilsiskaime Kambarėlio kaina vienam suaugusiam žmogui visam savaitgaliui 100 lt. Primename, kad sodyba išnuomota visam savaitgaliui, taigi lauksime Jūsų jau penktadienį, vaikų laukia batutas, supynės, pripučiama čiuožykla, tėveliams paruošėme stalo žaidimų, sportinio pokerio stalą. 

Būtų labai smagu, kad žūklės varžybos taptų gražia vasaros užbaigimo švente.
Visada esame atviri pasiūlymams, todėl labai prašome komentuoti, klausti, siūlyti, pasidarykime tokią šventę, kad viems būtų gerai.

Startinis mokestis komandai 100lt.

Registruotis galima telefonais:
Vytautas Čeplauskas 863335020
Vytenis Orintas 861520947

Organizatoriai dėkoja renginio rėmėjams: UAB „OVD“, UAB „Vilmedservis“, UAB „Medicumnova“ bei „Lietuvos dantų technikų sąjungai“ už įsteigtus prizus.

Komentarai

Parašykite komentarą