Lietuvos dantų technikų sąjunga

  • tapknariu
  • registruokis

LDTS žvejo taurė 2016

Sveiki, kolegos,

skelbiame registracijos į LTDS žvejo taurės varžybas pradžią! Registracija vyks iki 2016 m. rugpjūčio mėnesio 13 dienos.

Varžybos vyks: rugsėjo 3 dieną, Anykščių rajone, Nevėžos ežere. Varžybų pradžia 8 valandą, pabaiga –  15 valandą. Rezultatų paskelbimas 16 valandą.

Kaip ir pernai, varžybų idėja išlieka tokia pati: „Kas kaip moka, tas taip žvejoja“. Varžybos komandinės tad komandą turi sudaryti du žvejai, kurių vienas turi būti dantų technikas arba firmų, prekiaujančių dantų tetchnikų nadojamomis medžiagomis, atstovas. Ant vienos meškerės gali būti ne daugiau kaip vienas kabliukas. Sugautos žuvys turi būti laikomos taip, kad nenugaištų. Vienas žvejys gali turėti dvi meškeres. Žvejosime iš valčių arba nuo kranto. Žūklės tikslas: didžiausias pagautų žuvų kiekis pagal svorį (kaip tai leidžia daryti mėgėjų žvejybos vidaus vandens telkiniuose taisyklės http://www.am.lt/VI/article.php3?article_id=6433).
Komandos nugalėtojos bus apdovanotos prizais ir taurėmis.

 

Apsistosime Radvilių sodyboje: http://www.radviliu-sodyba.lt. Primename, kad sodyba išnuomota visam savaitgaliui, taigi lauksime Jūsų jau penktadienį. Visus kviečiame su šeimomis, vaikų laukia pramogos.

Būtų labai smagu, kad žūklės varžybos taptų gražia vasaros užbaigimo švente.
Visada esame atviri pasiūlymams, todėl labai prašome komentuoti, klausti, siūlyti, pasidarykime tokią šventę, kad viems būtų gerai.

Startinis mokestis komandai 40 Eur.

Registruotis ir visais klausimais kreiptis:
Vytautas Čeplauskas 863335020
Vytenis Orintas 861520947

Organizatoriai dėkoja renginio rėmėjams: Lietuvos dantų technikų sąjungai,  UAB „Medicumnova“, UAB „Med grupė“, UAB „Litdinamedika“, UAB „OVD“, UAB „Vilmedservis“, UAB „Techdentika“ už įsteigtus prizus.

Komentarai

Parašykite komentarą